Leden v Mateřské škole Melč

Měsíc leden jsme v mateřské škole zahájili plaveckým kurzem, kterého se účastní 8 předškolních dětí.

Autor: Bc. Lucie Zálešáková Publikováno 28. 4. 2022 20:39

Lyžařský výcvik 2022

Lyžařský výcvik

Letošní lyžařský výcvik se uskutečnil v týdnu od 24. - 28. ledna 2022, ze začátku nám počasí moc nepřálo, bylo zataženo, ale ve středu a ve čtvrtek se vyjasnilo. Lyžařského výcviku se zúčastnilo celkem 50 žáků.

Autor: Mgr. Kateřina Eszlerová Publikováno 28. 4. 2022 20:29

Školní kolo ve florbalu

V měsíci Listopadu 2021 probíhalo školní kolo ve florbalu na 2. stupni ZŠ, jelikož situace s covid-19 nám neumožnila kolo dohrát, tak jsme museli počkat až po vánočních prázdninách. V prvním týdnu roku 2022 jsme turnaj dokončili a zde máme výsledky. V kategorii dívek se na 1.

Autor: Mgr. Kateřina Eszlerová Publikováno 28. 4. 2022 20:26

Hravé tvoření

Logo školy

Detail dokumentu - Hravé tvoření

Publikováno 28. 4. 2022 20:20

Prosinec v ZŠ Štáblovice

Vánoční nadílka

V pátek 3. prosince k nám zavítal Mikuláš v doprovodu nezbedného čerta a krásného andílka. Hodné děti měly radost ze sladkých odměn. Těm zlobivým pohrozil čert.

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 28. 4. 2022 20:19

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.