Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Březen v MŠ Melč

Březen v MŠ Melč

Měsíc březen byl velice bohatý, co do četnosti aktivit - proběhly různé besedy (s místními hasiči, se zdravotní sestrou, s místním rybářským spolkem - ke Světovému dni vody), společně s I. a II. třídou ZŠ  jsme se účastnili kouzelnického vystoupení Kellner, byli jsme navštívit příbuzné našich dětí ve škole při Dnu otevřených dveří, děti předškoláci si hravou formou vyzkoušeli "Školu nanečisto" některé z aktivit v I. ročníku ZŠ, které si pro děti připravila tř. uč. I:A Alexandra Varečková, Mgr., obě třídy mateřské školy uspořádaly "Koloběžkiádu", těstně za Melčí v potoce Melčském, se oběma třídám podařilo vyhnat "Moranu" a přivítat jaro, několik projektových dnů (Den učitelů, Den Ptactva) a v neposlední řadě a tím nejdůležitějším, dne 29. března proběhl v naší mateřské škole audit Ekoškoly, u kterého nechyběli ani rodiče dětí, členů ekotýmu.

Napsala a vložila Hana Seidlerová.

Březen v MŠ Melč