Sbírka pro útulek

Budeme – li nyní na konci kalendářního roku hodnotit to, co se nám povedlo za uplynulé čtyři měsíce, bude toho jistě hodně.

Autor: Mgr. K. Stupňová Publikováno 28. 4. 2022 19:56

Prosinec v MŠ Štáblovice

„Je prosinec a potichoučku sněží“, poslední měsíc roku 2021, plný překvapení a radosti dětí. Sníh krásně napadl a děti si jej dosyta užily na zahradě i na vycházkách do lesa. Velkou radost dětem udělal projektový Čertí den s nadílkou.

Autor: Dagmar Holásková Publikováno 28. 4. 2022 19:53

Listopad v MŠ Štáblovice

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 jsme očekávali Martina na bílém koni. Sníh sice nepřivezl, ale dětem to nevadilo. Užily si projektový den „Svatý Martin přijíždí“ s mnoha tematickými stanovišti a zábavnými úkoly.

Publikováno 28. 4. 2022 19:48

Akce družiny Melč

Blíží se konec roku a naše školní družina by se ráda pochlubila svou aktivitou. Na začátku školního roku proběhla seznamovací dobrodružná hra Honba za pokladem a stmelovací akce Pod padákem.

Publikováno 28. 4. 2022 19:31

Předvánoční návštěva kostela sv. Antonína

V pátek 17. 12. 2021, týden před Štědrým dnem, se žáci 8. a 9. ročníku vydali navštívit místní kostel sv. Antonína. Během návštěvy, která byla malým zpestřením hodin hudební výchovy, se žáci seznámili s královským nástrojem – varhanami.

Autor: Radmila Jedličková Publikováno 28. 4. 2022 19:20