Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Měsíc květen 2024 v MŠ Melč

Měsíc květen 2024 v MŠ Melč

Zážitky v tomto měsíci byly pestré. Tématu JÍDLO se menší skupina ze třídy Broučků věnuje celý rok v tzv. Ekotýmu. Aby toto téma zakusily i ostatní děti, dne 13. května byl pro ně připraven program s názvem Odkud pochází jídlo, jež přijeli představit zástupci Vitaminátoru. Dne 21. května jsme pak přichystali vystoupení pro rodiče, prarodiče, známé i veřejnost s oběma třídami dětí, kde mimo to Ekotým připravil úžasnou ochutnávku férové buchty. V pátek 24. května jsme se pak těšili na společný výlet do Skalka family park v Ostravě, kde se nám moc líbilo i za nepříliš pěkného počasí. V týdnu od 27. - 31. května se obě třídy dětí zapojily do projektu Měsíc zahrad. Děti pozorovaly a zkoumaly zahradu, hrály si s vodou i blátem. V závěru měsíce jsme oslavili Den dětí, jež slečna tanečnice roztančila celou naši školku na naší školní zahradě. Rozehřáté tělo jsme poté zchladili darovaným nanukem.