Listopad v Mateřské škole Melč

„Listopad, listopad, lísteček mi na dlaň spad“. Lístečky v naší zahradě padaly tam, kam je vítr zanesl, a že jich nebylo málo.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 19:17

Informace o karanténě vybraných žáků

Detail dokumentu - Informace o karanténě vybraných žáků

Publikováno 28. 4. 2022 19:13

Listopad v ZŠ Štáblovice

V měsíci listopadu jsme se zapojili do výtvarné soutěže „My a příroda“, kde jsme zaslali tři zdařilé výkresy.

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 19:11

Důležité informace pro rodiče a zástupce vybraných žáků

Logo školy

Detail dokumentu - Důležité informace pro rodiče a zástupce vybraných žáků