Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Listopad v MŠ Melč 2023

Listopad v MŠ Melč 2023

Datum konání:
6.12.2023

Dne 10. listopadu měly děti naší MŠ možnost spatřit sv. Martin, se kterým plnily mnohé úkoly. Velkou radost jim mimo jiné udělal "prvním" sněhem, se kterým si mohly pohrát. Za splněné úkoly dostaly vanilkový rohlíček. Děti obou tříd, Berušky i Broučci, nazdobily papírovou předlohu vánočního dárku jako výtvarnou soutěž na kulturní akci Stř. zeměděl. školy Opava tzv. Advent na Zemědělce. Některé fotky jsou pořízeny ze zájmového kroužku Hrátky s předškoláky a jiné zase z opravdického prvního napadaného sněhu, kterého bylo dostatek pro radostné dovádění s ním a v něm. Na krátkou praxi měly děti třídy Broučků na návštěvě sl. učitelku Kateřinu Židkovou, dne 15. listopadu oslavily společně s dětmi Ekotýmu ZŠ Den ekoškol v tělocvičně, den před sv. Kateřinou pak obě třídy dětí zakoušely zajímavé činnosti, jež se váží ke sv. Kateřině a v poslední listopadový den přijali pozvání některé děti s rodiči naší MŠ k společnému pečení perníčků, které si nazdobili a odnesli domů.