Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Mikulášské dovádění

Mikulášské dovádění

Datum konání:
6.12.2023

Ve středu 6. prosince proběhlo v tělocvičně školy tradiční Mikulášské dovádění. Pro děti byla připravena různá stanoviště, kde si mohly pod dohledem čertů a andělů prověřit své pohybové dovednosti. Zajímavým a nový místem byl fotokoutek, kde se odvážlivci mohli vyfotit na památku s opravdickou čerticí. Na závěr nechyběla ani sladká tečka v podobě mikulášského balíčku, pro který si děti musely dojít za sv. Mikulášem. Chvíle strávené v budově školy si rodiče mohli krátit výběrem a zakoupením nějakého výrobku na minijarmarku, který své výrobky rozprostíral v průchodu do tělocvičny. Zároveň si tak mohly krátit chvíli i děti při vánočním tvoření ve třídách školní družiny. Dobrým zakončením pak mohly být zákusky nebo teplý nápoj přichystaný kuchařkami ze školní jídelny.