Únor v MŠ Melč

Nejkratší měsíc v roce, nejkratší události. Kromě lekcí plavání pro omezený počet děti jsme v naší mateřské škole zažívali masopustní týden, který se nesl v duchu hudebním (ve třídě "Broučků") a karnevalový (ve třídě "Berušek"). Potěšili jsme a obeznámili jsme žáky 1. a 2.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 20:53

Den etikety

Když já je mojí vizitkou

Publikováno 28. 4. 2022 20:51

Hra po škole

V pondělí 7. 2. 2022 proběhla „Hra po škole“. Členové Ekotýmu připravili pro účastníky školní družiny zajímavý program. Hra byla složena z pěti stanovišť.

Publikováno 28. 4. 2022 20:49

Leden v ZŠ Štáblovice

Měsíc leden jsme zahájili plaveckým výcvikem, kterého se účastní žáci 2. – 4. ročníku.

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 20:46

Leden v Mateřské škole Melč

Měsíc leden jsme v mateřské škole zahájili plaveckým kurzem, kterého se účastní 8 předškolních dětí.

Autor: Bc. Lucie Zálešáková Publikováno 28. 4. 2022 20:39

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.