Den etikety

Když já je mojí vizitkou

Publikováno 28. 4. 2022 20:51

Hra po škole

V pondělí 7. 2. 2022 proběhla „Hra po škole“. Členové Ekotýmu připravili pro účastníky školní družiny zajímavý program. Hra byla složena z pěti stanovišť.

Publikováno 28. 4. 2022 20:49

Leden v ZŠ Štáblovice

Měsíc leden jsme zahájili plaveckým výcvikem, kterého se účastní žáci 2. – 4. ročníku.

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 20:46

Leden v Mateřské škole Melč

Měsíc leden jsme v mateřské škole zahájili plaveckým kurzem, kterého se účastní 8 předškolních dětí.

Autor: Bc. Lucie Zálešáková Publikováno 28. 4. 2022 20:39

Lyžařský výcvik 2022

Lyžařský výcvik

Letošní lyžařský výcvik se uskutečnil v týdnu od 24. - 28. ledna 2022, ze začátku nám počasí moc nepřálo, bylo zataženo, ale ve středu a ve čtvrtek se vyjasnilo. Lyžařského výcviku se zúčastnilo celkem 50 žáků.

Autor: Mgr. Kateřina Eszlerová Publikováno 28. 4. 2022 20:29