Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Duben 2024 v MŠ Melč

Duben 2024 v MŠ Melč

Měsíc duben byl bohatý na události v naší mateřské škole. Započal jej Malý knižní trh, jenž spočíval v přinesení knihy do plénu a odnesení jiné domů, pak pokračoval v návštěvě místní knihovny pro třídu Broučků, následovala beseda s myslivcem, také nás navštívilo velmi oblíbené divadélko Letadlo s pohádkou Průzkumníci v lese, ve třídě Broučků si  slečna Kateřina Žídková vyzkoušela praktické dovednosti svého studia, dne 15. dubna měl schůzku Velký ekotým, ve druhé polovině tohoto měsíce jsme se věnovali tématu Týden Země, ve kterém mimo jiné se třída Broučků s některými dětmi ze třídy Berušek účastnily výchovně-vzdělávacího programu Malé technické univerzity s tématem Malý zpracovatel odpadů a završili jsme jej projektovým dnem Čarodějnice.