Novější 1

Prosinec 23 v MŠ Štáblovice

Poslední měsíc roku 2023 již probíhal ve vánočním duchu. První prosincové úterý nás v mateřské škole čekal projektový den  „Čertí den s mikulášskou nadílkou“. V tento den se to malými čertíky jen hemžilo.

Publikováno 2. 1. 2024 11:57

Listopad 23 v MŠ Štáblovice

V měsíci listopadu jsme se na chvíli stali staviteli. Bylo to 1. 11. 2024, kdy za dětmi třídy Hvězdiček dorazil náš známý pan Dušan Jelínek. Tentokrát to byl projektový den s názvem „Stavitel města“ z  Malé technické univerzity.

Publikováno 2. 1. 2024 11:55

Říjen 23 v mš Štáblovice

Měsíc říjen jsme s dětmi zahájili projektovým týdnem „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“, během kterého se děti seznamovaly nejen se zvířaty, jejich mláďaty, ale také s jinými zajímavostmi týkající se právě života zvířat. První říjnové pondělí na děti v dopoledních hodinách čekal edukační program „Nehlaď toho psa“.

Publikováno 2. 1. 2024 11:53

Volný den - ředitelské volno

Datum konání: 27. 11. 2023

Publikováno 21. 11. 2023 10:41

Září 23 v MŠ Štáblovice

Nový školní rok pro mateřské školy začal v pátek 1. 9. 2023. Přivítali jsme 8 nově příchozích dětí, které adaptaci zvládli bez větších problémů a rychle si zvykli na režim mateřské školy.

Publikováno 12. 11. 2023 22:13

Novější 1

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.