PF 2022

Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2022 přejí děti, žáci a zaměstnanci Masarykovy ZŠ a MŠ Melč

Publikováno 28. 4. 2022 19:58

Sbírka pro útulek

Budeme – li nyní na konci kalendářního roku hodnotit to, co se nám povedlo za uplynulé čtyři měsíce, bude toho jistě hodně.

Autor: Mgr. K. Stupňová Publikováno 28. 4. 2022 19:56

Prosinec v MŠ Štáblovice

„Je prosinec a potichoučku sněží“, poslední měsíc roku 2021, plný překvapení a radosti dětí. Sníh krásně napadl a děti si jej dosyta užily na zahradě i na vycházkách do lesa. Velkou radost dětem udělal projektový Čertí den s nadílkou.

Autor: Dagmar Holásková Publikováno 28. 4. 2022 19:53

Listopad v MŠ Štáblovice

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 jsme očekávali Martina na bílém koni. Sníh sice nepřivezl, ale dětem to nevadilo. Užily si projektový den „Svatý Martin přijíždí“ s mnoha tematickými stanovišti a zábavnými úkoly.

Publikováno 28. 4. 2022 19:48

Akce družiny Melč

Blíží se konec roku a naše školní družina by se ráda pochlubila svou aktivitou. Na začátku školního roku proběhla seznamovací dobrodružná hra Honba za pokladem a stmelovací akce Pod padákem.

Publikováno 28. 4. 2022 19:31

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.