Projektový den ve 3. a 4. třídě

Dne 1. listopadu ve 3. a 4. třídě probíhala netradiční výuka, během které si žáci hravou formou, po „halloweensku“, procvičovali učivo napříč různými předměty.

Publikováno 4. 11. 2022 16:29

Říjen v ZŠ Štáblovice

„Čím déle vlaštovky u nás v říjnu prodlévají, tím déle pěkné a jasné dny potrvají.“

Autor: Pavlína Bittnerová Publikováno 1. 11. 2022 20:09

Erteple, brambory

Erteple, brambory, kobzole dojdi si vykopat na pole. Popros dědu, babičku a vyrob z brambor postavičku. Vezmi také tatínka, vyrobte spolu třeba Hurvínka. Zapoj do práce i mamku a postavte z nich poštovní schránku. Básničkou poprosila školní družina rodiče a děti o spolupráci. Děkujeme za krásné výrobky.

Publikováno 31. 10. 2022 8:20

Uzavření mateřských škol v době vánočních prázdnin

Logo školy

Publikováno 20. 10. 2022 14:29

Septemberfest v Německu

Datum konání: 25. 9. 2022 - 1. 10. 2022

Publikováno 13. 10. 2022 9:27

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.