Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Projektový den ve 3. a 4. třídě

Projektový den ve 3. a 4. třídě

Dne  1. listopadu ve 3. a 4. třídě probíhala netradiční výuka, během které si žáci hravou formou, po „halloweensku“, procvičovali učivo napříč různými předměty. V jazyce českém pracovali s netopýry a dýněmi, v matematice počítali košťata, v jazyce anglickém hledali v čarodějných slovnících, v prvouce a vlastivědě cestovali na košťatech po České republice. Poslední vyučovací hodinu společně hledali tajemný poklad. Museli splnit všechny úkoly na šesti stanovištích- kouzelný lektvar, který byl zaměřen na soustředění a postřeh, strašidelné menu z vyjmenovaných slov, násobilková strašidla, kočičí hádanka, mozkové závity a čarování se slovy. Po splnění úkolů šli žáci společně hledat tajemný poklad, který díky vzájemné spolupráci našli a poté si rozdělili spoustu sladkých pavouků a myšek.