2 Starší

Červen 23 v MŠ Štáblovice

Poslední měsíc školního roku je za námi, ale zážitky a spoustu krásných chvil děti prožily zábavou, zajímavou prací nebo činností. 1. června spolu se školáky oslavili Den dětí v indiánských kostýmech a plnili úkoly, tančili, zdolávali překážkovou dráhu a kreslili indiány.

Publikováno 24. 7. 2023 11:34

Květen 23 v MŠ Štáblovice

Měsíc květen patří tradičně maminkám. V letošním roce jsme Den matek připravili na téma „Zázraky přírody“ a oslavili společně v kulturním domě ve Štáblovicích.

Publikováno 27. 6. 2023 19:47

Duben 23 v MŠ Štáblovice

Na začátku měsíce dubna jsme tradičně s dětmi oslavili velikonoční svátky projektovým Barevným týdnem, kde jsme si připomněli tradice, zvyky a symboly tohoto svátku. Barevné oblečení modré, žluté, šedivé či zelené děti nosily podle dnů a samozřejmě nechyběla kyčkovanka a hledání vajíček.

Publikováno 22. 5. 2023 19:51

2 Starší

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.