Novější 1

Logo školy

Publikováno 12. 6. 2023 11:35

Duben 23 v MŠ Štáblovice

Na začátku měsíce dubna jsme tradičně s dětmi oslavili velikonoční svátky projektovým Barevným týdnem, kde jsme si připomněli tradice, zvyky a symboly tohoto svátku. Barevné oblečení modré, žluté, šedivé či zelené děti nosily podle dnů a samozřejmě nechyběla kyčkovanka a hledání vajíček.

Publikováno 22. 5. 2023 19:51

Březen 23 v MŠ Štáblovice

Měsíc březen je měsícem nejen příchodu jara, ale také měsícem knihy. Proto jsme se celý měsíc věnovali pohádkovým knížkám, ale i encyklopediím a atlasům, které si děti přinesly z domova a které jsme využili při vycházkách do přírody.

Publikováno 15. 5. 2023 20:49

Únor 23 v MŠ Štáblovice

V posledním zimním měsíci jsme zkušenosti v péči o své zdraví  propojili zábavnou formou se zásadami zdravého životního stylu.  Navštívila nás lektorka Zdravé Pětky s výukovým  programem z projektu Nadačního fondu Albert, která dětem vysvětlila vliv zdraví prospěšných potravin programem „Lednice5“.

Publikováno 15. 5. 2023 20:45

Uzavření MŠ

Logo školy

Publikováno 28. 4. 2023 11:01

Novější 1

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.