Drobečková navigace

Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality

Aktuality


Dne  1. listopadu ve 3. a 4. třídě probíhala netradiční výuka, během které si žáci hravou formou, po „halloweensku“, procvičovali učivo napříč různými předměty. V jazyce českém pracovali s netopýry a dýněmi, v matematice počítali košťata, v jazyce anglickém hledali v čarodějných slovnících, v prvouce a vlastivědě cestovali na košťatech po České republice. Poslední hodinu společně hledali tajemný poklad. Museli splnit všechny úkoly na šesti stanovištích- kouzelný lektvar, který byl zaměřen na soustředění a postřeh, strašidelné menu z vyjmenovaných slov, násobilková strašidla, kočičí hádanka, mozkové závity a čarování se slovy. Po splnění úkolů šli žáci společně hledat tajemný poklad, který díky vzájemné spolupráci našli a poté si rozdělili spoustu sladkých pavouků a myšek.

Celý projektový den byl zaměřený nejen na procvičování učiva, ale také na spolupráci a vzájemný respekt.

FOTOGALERIE

Štítky:

Novější 1

Oznámení stavebních prací Štáblovice

Logo školy

Více

Publikováno 12. 6. 2023 11:35

Duben 23 v MŠ Štáblovice

Na začátku měsíce dubna jsme tradičně s dětmi oslavili velikonoční svátky projektovým Barevným týdnem, kde jsme si připomněli tradice, zvyky a symboly tohoto svátku. Barevné oblečení modré, žluté, šedivé či zelené děti nosily podle dnů a samozřejmě nechyběla kyčkovanka a hledání vajíček.

Více

Publikováno 22. 5. 2023 19:51

Březen 23 v MŠ Štáblovice

Měsíc březen je měsícem nejen příchodu jara, ale také měsícem knihy. Proto jsme se celý měsíc věnovali pohádkovým knížkám, ale i encyklopediím a atlasům, které si děti přinesly z domova a které jsme využili při vycházkách do přírody.

Více

Publikováno 15. 5. 2023 20:49

Únor 23 v MŠ Štáblovice

 V posledním zimním měsíci jsme zkušenosti v péči o své zdraví  propojili zábavnou formou se zásadami zdravého životního stylu.  Navštívila nás lektorka Zdravé Pětky s výukovým  programem z projektu Nadačního fondu Albert, která dětem vysvětlila vliv zdraví prospěšných potravin programem „Lednice5“.

Více

Publikováno 15. 5. 2023 20:45

Uzavření MŠ

Logo školy

Více

Publikováno 28. 4. 2023 11:01

Novější 1