Informace o testování žáků

Publikováno 28. 4. 2022 18:54

Říjen v MŠ Štáblovice - Putování se světýlky

Putování se světýlky

Měsíc říjen je na konci a my se za ním trochu poohlédneme. Co vše nám přinesl a na co budeme vzpomínat?  Hned začátkem měsíce, si děti třídy Hvězdiček 4. 10. 2021, prožily projektový den ve výuce „Malý zpracovatel odpadů“.

Publikováno 28. 4. 2022 18:52

Setkání s géniem

Po mnoha covidových odkladech se den před sv. Martinem žáci naší školy konečně setkali s výjimečnou osobností, jež k nám zavítala až z daleké renesanční Itálie, s Leonardem da Vincim.

Publikováno 28. 4. 2022 18:42

Říjen v ZŠ Štáblovice

Tento měsíc se žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže Barevný podzim. Také tvořili výkresy do školního kalendáře na téma Máme rádi Česko. Některé z nich objevíte v letošním výtisku, který se bude prodávat během prosince.

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 28. 4. 2022 18:41

Halloween - Noc ve škole

Noc ve škole

Je ve škole jenom učení a nuda? S tím by žáci V. A třídy po prvním listopadovém dnu určitě nesouhlasili. Zábavné odpoledne plné halloweenských her, úkolů, dobrůtek a překvapení spojené s přespáním ve škole si všichni žáci velmi užili.

Publikováno 28. 4. 2022 18:28

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.