Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Kosáčci ve školní družině

Kosáčci ve školní družině

Datum konání:
25.4.2023

Dne 25.4.2023 proběhla ve školní družině talentová soutěž Kosáčci. Děti se nejprve představily se svým vystoupením ve družinách, kde společně s paní vychovatelkou vystoupení vypilovaly. Pořadí soutěžících bylo vylosováno a před samotným začátkem jsme si všichni společně zazpívali. Hlavním hudebním nástroj byl klavír, na který některé děti doprovázela paní vychovatelka Lenka. Byly také děti, které přidaly méně všední nástroje jako xylofon nebo boomphony. Chlapci překvapili nejen zpěvem, ale také vzornou recitací.  Rozhodování o prvních místech bylo těžké. Všichni účastníci získali sladkou odměnu a vítězové putovní medaile. Mezi diváky zazněl s rozhodnutím o oceněných souhlas a závěr patřil písní My jsme žáci 4.B, jejíž text byl přepsán tak, aby přesně seděl na třídu našich čtvrťáků.

Kosáčci