Prosinec v Mateřské škole Melč

Vánoční nadílka

Nejkratší měsíc v roce nejen pro děti, ale i pro učitele a přitom mnoho krásných dní. Společně jsme zažili návštěvu mikuláše, čertíka i anděla, kteří donesli dětem sladkou dobrotu za přednesenou básničku či zazpívanou písničku.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 20:02

Listopad v Mateřské škole Melč

„Listopad, listopad, lísteček mi na dlaň spad“. Lístečky v naší zahradě padaly tam, kam je vítr zanesl, a že jich nebylo málo.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 19:17

Měsíc říjen v MŠ Melč - Broučci

Měsíc říjen v MŠ Melč

Měsíc říjen byl, co se týče aktivit v mateřské škole, hodně plodný.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 18:25

Říjen v MŠ Melč - tř. Berušky

Říjen v MŠ Melč

V měsíci říjnu třída Berušek poznávala nejen prostředí mateřské školy, ale i její okolí. Počasí přálo natolik, že se děti i pí učitelky dostaly až na okraj vesnice.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 18:21

Začátek nového školního roku v MŠ Melč

Krásně strávené odpoledne s rodiči a dětmi na zahradě MŠ odstartovaly třídní schůzky, na kterých se rodiče dozvěděli nejen podrobnosti o připravovaných akcích pro děti, ale i o řádu a režimu naší mateřské školy. Zábavné plnění úkolů završil klaun cukrovou vatou pro každého, kdo je splnil.

Autor: Bc. Hana Hušková Publikováno 27. 4. 2022 21:03