Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Prosinec v Mateřské škole Melč

Prosinec v Mateřské škole Melč

Vánoční nadílka

Nejkratší měsíc v roce nejen pro děti, ale i pro učitele a přitom mnoho krásných dní. Společně jsme zažili návštěvu mikuláše, čertíka i anděla, kteří donesli dětem sladkou dobrotu za přednesenou básničku či zazpívanou písničku.

Mnohé děti přinesly pro lesní zvířátka dobroty v podobě sena, jablek, mrkve, kukuřice nebo suchého pečiva, obě třídy se těšily z čokoládové ochutnávky eTwinningového slovenského projektového partnera z  města Imel a všichni jsme se dočkali příchodu Ježíška, u kterého bylo mnoho dárků, jež potěšily dětská srdce. V neposlední řadě pak všechny děti našly pod vánočním stromečkem svůj dárek v podobě dřevěné hračky, známé jako "káča", a poslední před prázdninový den jsme navštívili betlém, postavený v místním kostele, kde jsme tradičně umístili vykreslené obrázky dětí na nástěnku.

Napsala a vložila Hana Seidlerová.

Prosinec v MŠ Melč