Drobečková navigace

Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality

Aktuality


Dne  1. listopadu ve 3. a 4. třídě probíhala netradiční výuka, během které si žáci hravou formou, po „halloweensku“, procvičovali učivo napříč různými předměty. V jazyce českém pracovali s netopýry a dýněmi, v matematice počítali košťata, v jazyce anglickém hledali v čarodějných slovnících, v prvouce a vlastivědě cestovali na košťatech po České republice. Poslední hodinu společně hledali tajemný poklad. Museli splnit všechny úkoly na šesti stanovištích- kouzelný lektvar, který byl zaměřen na soustředění a postřeh, strašidelné menu z vyjmenovaných slov, násobilková strašidla, kočičí hádanka, mozkové závity a čarování se slovy. Po splnění úkolů šli žáci společně hledat tajemný poklad, který díky vzájemné spolupráci našli a poté si rozdělili spoustu sladkých pavouků a myšek.

Celý projektový den byl zaměřený nejen na procvičování učiva, ale také na spolupráci a vzájemný respekt.

FOTOGALERIE

Štítky:

Přivítání prvňáčků

Přivítání prvňáčků

Děti a jejich rodiče přivítala nejen třídní učitelka Mgr. A. Vavrečková, ale také ředitel školy Mgr. P. Piskovský a starosta obce M. Urbanský. Děti složily slib prvňáčka, který si potom každý z nich osobně převzal z rukou ředitele školy.

Více

Publikováno 27. 4. 2022 21:09

Začátek nového školního roku v MŠ Melč

Začátek nového školního roku v MŠ Melč

Krásně strávené odpoledne s rodiči a dětmi na zahradě MŠ odstartovaly třídní schůzky, na kterých se rodiče dozvěděli nejen podrobnosti o připravovaných akcích pro děti, ale i o řádu a režimu naší mateřské školy. Zábavné plnění úkolů završil klaun cukrovou vatou pro každého, kdo je splnil.

Více

Autor: Bc. Hana Hušková Publikováno 27. 4. 2022 21:03

1. září v ZŠ Štáblovice

1. září v ZŠ Štáblovice

Letní prázdniny jsou za námi a nastal čas školních povinností.

Více

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 27. 4. 2022 20:56

Dopis pro rodiče

Logo školy

Detail dokumentu - Dopis pro rodiče

Více

Publikováno 27. 4. 2022 20:20

Výdejna stravy MŠ Melč

Rekonstrukce výdejny stravy v MŠ Melč

Více

Publikováno 27. 4. 2022 20:15