Měsíc říjen v MŠ Melč - Broučci

Měsíc říjen v MŠ Melč

Měsíc říjen byl, co se týče aktivit v mateřské škole, hodně plodný.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 18:25

Říjen v MŠ Melč - tř. Berušky

Říjen v MŠ Melč

V měsíci říjnu třída Berušek poznávala nejen prostředí mateřské školy, ale i její okolí. Počasí přálo natolik, že se děti i pí učitelky dostaly až na okraj vesnice.

Autor: Hana Seidlerová Publikováno 28. 4. 2022 18:21

Výsledky - Přírodovědný klokan

Ve středu 13. října 2021 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili soutěže Přírodovědný klokan. Celkem se soutěže zúčastnilo 40 řešitelů.

Publikováno 28. 4. 2022 18:18

72 hodin v Melči 2021

V pátek 15. října proběhl PROJEKT 72 HODIN, den zaměřený na úklid obce a jejího okolí. Žáci všech ročníků se podíleli na péči o přírodu- úklid lesa, louky, parku a veřejné zeleně. Žáci se snažili vylepšit život kolem sebe, úklidem vesnice, kde sídlí naše škola.

Publikováno 28. 4. 2022 18:16

Informace o testování žáků

Logo školy

Detail dokumentu - Informace o testování žáků

Publikováno 28. 4. 2022 17:29

Den Země a ukliďme Česko

Žáci 1. stupně se v rámci Dne Země zúčastnili besedy se včelařem. Žáci se měli možnost seznámit s životem včelstev a s jejich produkty. Součástí besedy byly nejen praktické ukázky, ale také zábavný kvíz, kdy vítězové získali sklenici medu. Závěr besedy patřil samotné ochutnávce různých druhů medů, což se žákům moc líbilo.

Žáci 2. stupně měli rovněž přednášku se včelařem, která byla velice poutavá a zajímavá. Žáci také soutěžili v kvízu a opylovačích a následně se vydali uklízet obec a její okolí, jelikož jsme se k příležitosti Dne Země rozhodli uklidit právě naší Zemi. Žáci byli při úklidu velice úspěšní a prostředí v okolí naší školy vypadá zase mnohem lépe.