Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Září v MŠ Melč

Září v MŠ Melč

Datum konání:
6.10.2022

"Cestička do školky známě se vine, hezčí, je milejší než všechny jiné...." Propůjčená slova od Karla Václava Raise s malou obměnou, vystihuje nejen první den v naší mateřské škole, ale i dny následující. Některé nově příchozí děti napodobovaly počasí - přinesly déšť v podobě slziček, ale ani sluníčka v podobě úsměvu nebylo málo. Netradiční třídní schůzky probíhaly nejprve ve třídě "Broučků", poté na školní zahradě, kde mnohým přítomným vykouzlilo onen zmiňovaný smích mládě osla z rodinné farmy ZOOCHOV nebo Ferda mravenec, Beruška Jituška či brouk Pytlík. Po splnění aktivit na děti čekala točená cukrová vata. K závěru měsíce děti prožily projektové dny: Sv. Václav a Den seniorů. Letos jsme udělali radost nejen seniorům v naší obci, ale i v Domově důchodců ve Vítkově. Výtvarnou kreativitu zúročila některá děvčata ze třídy Broučků do krásných podzimních obrázků, které byly předány seniorům do Domova důchodců nebo byly poslány do výtvarné soutěže Barevný podzim.