Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Přespolní běh

Přespolní běh

Datum konání:
7.10.2022

Jako každým rokem jsme na naší škole uspořádali závod v přespolním běhu.  Nejlepší běžkyní na 1. stupni byla Kateřina Heumannová ze 4. A na druhém místě se umístila Pavla Běťáková z 5. A,  a třetí skončila Kateřina Rutová ze 4. A. Nejlepším běžcem na prvním stupni byl Jan Bystrianský z 5. A na druhém místě doběhl Ondřej Kanaloš ze 4. A, a třetí  skončil Jakub Schindler z 5. A. Na 2. stupni byly výsledky následující: z dívek nejrychleji běžela Anna Jedličková z 8. A na druhém místě se umístila Kamila Seidlerová ze 7. A, a pro třetí místo si doběhla Veronika Seidlerová z 9. A. V kategorii chlapců doběhl první Richard Žurek z 9. A na druhém místě skončil Dominik Řehula ze 7. A, a třetí místo vybojoval Šimon Čermín z 9. A. Žákům, kteří se umístili na stupni vítězů, gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.