Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Tvořivé dílny 2023

Tvořivé dílny 2023

Ve středu 25. ledna 2023 proběhla na naší škole tradiční první tvořivá dílna pro předškoláky pod názvem "Hravé tvoření." Setkání s budoucími školáky a jejich rodiči se uskutečnilo v  dolní budově školy v prostorách první a druhé třídy. V příjemné atmosféře si děti vyrobily pět výrobků z různých materiálů, které si na závěr mohly odnést domů. Zájemci měli možnost rozhlédnout se po třídách nebo také pohovořit s ředitelem školy Mgr. P. Piskovským a vyučujícími 1. stupně. Zároveň bylo pro všechny zúčastněné připraveno občerstvení a také možnost shlédnout prezentaci o akcích a aktivitách naší školy.

Pod názvem " Hravé cvičení" se uskutečnila ve středu 22. února 2023 druhá tvořivá dílna. Tentokrát se všichni zúčastnění sešli v tělocvičně školy, kde si děti mohly vyzkoušet svou obratnost na "opičí dráze." Poté se rodiče, děti i vyučující přesunuli do učebny, kde bylo pro všechny připraveno nejen občerstvení, ale pro předškoláky také" interaktivní dovádění". Zábavnou formou si děti vyzkoušely nejen svou znalost barev, orientaci v prostoru (vlevo, vpravo, první, poslední, atd.), ale také svůj postřeh a paměť při pexesu a dominu. Na závěr děti dostaly pochvalný list a sladkou odměnu. Všichni se na naše předškoláky budeme těšit v úterý 4. dubna 2023, kdy proběhne zápis do 1. ročníku.

Mgr. A. Vavrečková