Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > RODINA BLÍŽ ŠKOLE 2023

Datum konání:
14.6.2023

Dnes je den naruby.
Máma s tátou jdou do školy,
zatímco tebe čeká plno zábavy.

V tomto duchu se neslo tradiční setkání pedagogů, rodičů a jejich dětí (budoucích prvňáčků), které se uskutečnilo čtrnácté červnové odpoledne na školní zahradě dolní budovy melčské školy. Rodiče budoucích prvňáčků se v prostorách budoucích prvních tříd setkali s třídními učitelkami svých dětí a pozorně si vyslechli, jak se co nejlépe na první rok ve škole připravit. Pro děti si pedagogové spolu s členy Klubu rodičů připravili zajímavé úkoly, po jejichž splnění si budoucí žáčci "vysloužili" buřtíka, který si už spolu s rodiči opekli u táborového ohně. V průběhu odpoledne došlo i na neformální komunikaci rodičů a učitelů a mezi slunečními paprsky hřejivého odpoledne byla již znát pohoda spojená s blížícími se letními dovolenými a prázdninami.
Tímto VELMI děkujeme všem členům Klubu rodičů za jejich celoroční přízeň škole a všem dětem a jejich rodinám přejeme krásné léto plné zábavy i relaxace pro načerpání nových sil a očekávání do dalšího školního roku, který začínáme v pondělí 4. září 2023.

Fotografie ZDE