Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Prosinec 2023 v MŠ Melč

Prosinec 2023 v MŠ Melč

Datum konání:
22.12.2023

Měsíc prosinec byl bohatý na události. V sobotu 2. prosince se některé děti ze třídy Broučků účastnily kulturní společenské akce obce Melč zvané Rozsvěcování obecního vánočního stromu se třemi písněmi (zpěv, rytmizace a tanec). první pondělí v měsíci si třída Broučků připomněla sv. Barboru. Jako každý rok, i letos zavítal sv. Mikuláš do naší školky a nadělil dětem nejen radostné a vzdělávací úkoly, ale i nějakou tu dobrotu. Sv. Lucie zase dětem "tloukla" do hlavy, že v podzimních dní je dobré myslet na pořádek. Dne 19. prosince třída Broučků vystupovala na vánoční besídce ŠD v tělocvičně školy s pásmem Tanec vloček, ve středu 20. prosince jsme nadělili zvířátkům dobroty do lesa či krmelce a ve čtvrtek k nám zavítal Ježíšek a donesl dětem různé hračky a potřebné věci ke vzdělávání. Všichni zaměstnanci a děti MŠ přejí Vám všem POŽEHNANÉ VÁNOCE!