Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Leden v MŠ Melč

Leden v MŠ Melč

Datum konání:
31.1.2023

"Je-li teplo v lednu, sahá bída ke dnu. V lednu moc sněhu, v červnu moc sena. Ryje-li krtek v lednu, končí zima v květnu. Leden jasný, roček krásný. Suchý leden, mokrý červen. Lednová zima i na peci je znát., atd." Toto jsou lednové pranostiky, na kterých je pravdy půlka. Kromě pořádné zimy jsme se radovali hned z několika návštěv - Třech králů a praktikantky SPgŠ Krnov Barbory Řemelkové. Předškoláci přijali pozvání do školní družiny v Melči a v posledním lednovém dni jsme obdrželi vysvědčení za zájmové aktivity I. pololetí školního roku 2022/2023 a pochvalný list za sběrové aktivity. Touto cestou děkujeme rodičům za píli a příkladný postoj v životě při šetrném zacházení k planetě Zemi. DĚKUJEME.