Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Trampíkovo dobrodružství ve školní družině

Trampíkovo dobrodružství ve školní družině

Datum konání:
8.6.2023

Dne 8.6.2023 proběhlo v prostorách kolem školy Trampíkovo dobrodružství. Proč Trampík a kdopak to je?  Ježek Trampík je již dlouhodobě maskotem naší školní družiny a tak se v tomto duchu neslo celé odpoledne. S celou organizaci nelehkých úkolů pomohly nejstarší děti školní družiny. Trochu jsme se báli počasí, ale nakonec nám vše vyšlo od A až po Z. Paní kuchařky dětem nachystaly meloun, nařezaly špekáčky a upekly výbornou buchtu. Úkolem dětí bylo v týmech splnit všechny disciplíny  a  tak paní vychovatelky mohly pozorovat, jak se děti umí i neumí občas domluvit. Nakonec mezi dětmi muselo padnout spoustu kompromisů, aby byly schopné úkoly společně splnit.  Všechny děti nakonec hru společně dokončily a na závěr si opekly párky na školní zahradě.

Trampík