Drobečková navigace

Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Melčské kulturní jaro

Melčské kulturní jaroTradiční školní akademie „Melčské jaro“ se uskutečnila dne 16. května 2024. Krátkým proslovem ji zahájil starosta obce Martin Urbanský a také ředitel školy Mgr. Pavel Piskovský. Letošní vystoupení nás přeneslo do říše snů a fantazie. Žáci naší školy nám představili své sny a přání ve svých tradičních a někdy trochu i netradičních hudebních, tanečních, pohybových a scénických vystoupeních.

Přítomné publikum přivítali naši nejmenší žáci pohybovým a rytmickým vystoupením.  Snem žáků druhého ročníku je mít dobré kamarády. Třeťáčci se zasnili nad výletem do města na zmrzlinu. Žáci čtvrtého, šestého, sedmého a osmého ročníku snili svůj sen o budoucnosti. Páťáci ztvárnili adaptaci literárního díla Shela Silversteina "O stromu, který dával a plnil sny". Závěrečné vystoupení patřilo žákům 9. ročníku, kteří celou akademii uzavřeli krásným společenským tancem.

Za úspěšným vystoupením stojí nejen žáci, ale i jejich podporovatelé, tedy rodiče, učitele a zaměstnanci školy. Všem jmenovaným, včetně zřizovatele školy, patří veliké poděkování.

Fotogalerie