Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Květen v MŠ Štáblovice

Květen v MŠ Štáblovice

Všechny děti něco nacvičily, nejmladší zatancovaly Sloníka Toníka, další Ukolébavku s plyšovým medvědem a nejstarší si s písní Děti ráje zatančili s pompóny. Nechybělo pásmo básní, dárečky s kytičkou a sladká pusa pro maminky. Nedělním vystoupením 8. května 2022 jsme přivítali na svět deset nových občánků Štáblovic. Předškolní děti si užily projektový den mimo školu do ZOO Ostrava s výukovým programem Africká zvířata, který se uskutečnil v rámci „Škola místo podpory a vzdělávání III “. Spolu s dětmi z Mateřské školy Melč se o zvířatech dozvěděly spoustu nových informací, o které se podělily s ostatními dětmi ve školce následný den. Kolektivní focení nám připomíná blížící se konec školního roku a dětem fotografie se svými kamarády zůstanou jako vzpomínka na dětská léta. V květnu proběhl zápis dětí do mateřské školy. I letos byl zájem o umístění dětí velký, přijato bylo 8 dětí. S posledním květnovým dnem jsme ukončili sběr citronové a pomerančové kůry. Chtěli bychom tímto poděkovat všem rodičům a dětem, kteří se do sběrové aktivity naší školky zapojili.

Cvičení se sokolíkem Pepíkem