Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Honba za pokladem

Honba za pokladem

K seznámení a utvoření dobré party ve školní družině přispěla dobrodružná hra Honba za pokladem. Děti si vylosovaly své týmové jméno a staly se tak z nich Piráti, Ptáci, Bubáci a Komáři.

Týmy řešily úkoly podle mapy na jednotlivých stanovištích v okolí školy. Každý tým musel splnit čtyři úkoly. Jednalo se například o zatlučení hřebíků, přemístění vršků od PET lahví pomocí hůlek do připravené mísy anebo vytvoření tankového pásu z novin a předvedení, jak funguje v praxi. Děti zvládly spolupracovat a táhnout za jeden provaz. Po splnění všech úkolů na děti čekal poklad v podobě sladké odměny. Ten si však musely taktéž najít ve venkovních prostorách školy. Honba za pokladem všechny náramně bavila a moc jsme si tento den společně užili.

Zapsal: tým vychovatelek