Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Duben v MŠ Melč

Duben v MŠ Melč

Stavění máje

Hned první dubnový den, Den ptactva, se třída Berušek pokusila o záchranu hrdličky, která našla útočiště na naší školní zahradě, a která se dočkala záchrany místním chovatelem holubů p. Pavlem Czerminem, jež byl osloven pí uč. Jitkou Flesarovou. Po jejím úplném uzdravení byla hrdlička opět vpuštěna na svobodu. Obě třídy MŠ Melč neopomněly vzpomenout významnou osobu H. CH. Andersena prostřednictvím návštěvy místní  knihovny s pí knihovnicí Irenou Lhotskou. Naši školku během měsíce dubna navštívilo také divadélko Letadlo s pohádkovým příběhem Průzkumníci v Africe, vedoucí učitelka MŠ Melč, Lucie Zálešáková, Bc., zpracovala a vydala časopis Beruška nejen pro rodiče, ale i pro děti obou mateřských škol (Melč, Štáblovice) a v neposlední řadě jsme se podíleli na několika projektových dnech: Světový den zdraví, Hledání velikonočního zajíčka, Týden Země a Stavění máje.

Napsala a vložila Hana Seidlerová.

Duben v MŠ Melč