Drobečková navigace

Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > 1. září v ZŠ Štáblovice

1. září v ZŠ Štáblovice1. září v ZŠ Štáblovice

Letní prázdniny jsou za námi a nastal čas školních povinností.

Začali jsme milým přivítáním nových prvňáčků do našich školních lavic. Tuto slavnostní událost si nenechali ujít rodiče a prarodiče, kteří první den do školy své děti doprovodili. Tradičně naši nejmenší žáci museli otevřít hlavní školní dveře za pomocí úkolu. Tentokrát rozmotávali dešťové kapky. Po přivítání ve třídě a úvodních slovech paní zástupkyně Vendulky Ottové a pana starosty Tomáše Vavrečky žáci složili školní slib a obdrželi spoustu dárků v podobě školních potřeb. Své nové aktovky naplnili učebnicemi a pracovními sešity.

Malé školáky bude celý školní rok doprovázet parta kamarádů. Jsou to postavičky zhotovené naší paní vychovatelkou Kateřinou Klímkovou, které tímto mockrát děkujeme. Housenka Agáta pomůže dětem se čtením, kluk Matýsek naučí všechny počítat a papoušek Oskar prvňáčky seznámí s učivem prvouky. Věříme, že také rodiče budou velkou oporou malým školákům v jejich prvním školním roce. Přejeme jim i jejich dětem radostný a úspěšný první školní rok!

Lenka Rychlá

1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice
1. září v ZŠ Štáblovice