Prosinec v ZŠ Štáblovice

Vánoční nadílka

V pátek 3. prosince k nám zavítal Mikuláš v doprovodu nezbedného čerta a krásného andílka. Hodné děti měly radost ze sladkých odměn. Těm zlobivým pohrozil čert.

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 28. 4. 2022 20:19

Prosinec v MŠ Štáblovice

„Je prosinec a potichoučku sněží“, poslední měsíc roku 2021, plný překvapení a radosti dětí. Sníh krásně napadl a děti si jej dosyta užily na zahradě i na vycházkách do lesa. Velkou radost dětem udělal projektový Čertí den s nadílkou.

Autor: Dagmar Holásková Publikováno 28. 4. 2022 19:53

Listopad v MŠ Štáblovice

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 jsme očekávali Martina na bílém koni. Sníh sice nepřivezl, ale dětem to nevadilo. Užily si projektový den „Svatý Martin přijíždí“ s mnoha tematickými stanovišti a zábavnými úkoly.

Publikováno 28. 4. 2022 19:48

Listopad v ZŠ Štáblovice

V měsíci listopadu jsme se zapojili do výtvarné soutěže „My a příroda“, kde jsme zaslali tři zdařilé výkresy.

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 19:11

Říjen v MŠ Štáblovice - Putování se světýlky

Putování se světýlky

Měsíc říjen je na konci a my se za ním trochu poohlédneme. Co vše nám přinesl a na co budeme vzpomínat?  Hned začátkem měsíce, si děti třídy Hvězdiček 4. 10. 2021, prožily projektový den ve výuce „Malý zpracovatel odpadů“.

Publikováno 28. 4. 2022 18:52