Informace o testování žáků

Publikováno 28. 4. 2022 18:54

Říjen v MŠ Štáblovice - Putování se světýlky

Putování se světýlky

Měsíc říjen je na konci a my se za ním trochu poohlédneme. Co vše nám přinesl a na co budeme vzpomínat?  Hned začátkem měsíce, si děti třídy Hvězdiček 4. 10. 2021, prožily projektový den ve výuce „Malý zpracovatel odpadů“.

Publikováno 28. 4. 2022 18:52

Setkání s géniem

Po mnoha covidových odkladech se den před sv. Martinem žáci naší školy konečně setkali s výjimečnou osobností, jež k nám zavítala až z daleké renesanční Itálie, s Leonardem da Vincim.

Publikováno 28. 4. 2022 18:42

Říjen v ZŠ Štáblovice

Tento měsíc se žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže Barevný podzim. Také tvořili výkresy do školního kalendáře na téma Máme rádi Česko. Některé z nich objevíte v letošním výtisku, který se bude prodávat během prosince.

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 28. 4. 2022 18:41

Halloween - Noc ve škole

Noc ve škole

Je ve škole jenom učení a nuda? S tím by žáci V. A třídy po prvním listopadovém dnu určitě nesouhlasili. Zábavné odpoledne plné halloweenských her, úkolů, dobrůtek a překvapení spojené s přespáním ve škole si všichni žáci velmi užili.

Publikováno 28. 4. 2022 18:28