Březen v ZŠ Štáblovice

„Suchý březen, vlhký duben a studený máj, ve stodole bude ráj!“

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 21:39

Únor v MŠ Štáblovice

V posledním zimním měsíci jsme si s dětmi užily projektový den, který byl v tomto období  motivován Zimními olympijskými hrami v čínském Pekingu. Z dětí se stali úspěšní sportovci ve slalomové dráze na lyžích, biatlonu se střelbou na cíl, v jízdě na bobech, ve skocích na lyžích a hokeji.

Autor: K. Lhotská, D. Holásková, M. Muchová Publikováno 28. 4. 2022 21:29

Leden v MŠ Štáblovice

První den po vánočních prázdninách jsme po roční pauze opět zahájili výuku plavání pro předškolní děti, která probíhala v Městských lázních v Opavě do konce měsíce února. Malí plaváčci si užili vodních radovánek a prokázali i skutečnou odvahu, když si vyzkoušeli zaplavat i ve větší hloubce. 6.

Autor: K. Lhotská, D. Holásková, M. Muchová Publikováno 28. 4. 2022 21:12

Únor v ZŠ Štáblovice

Po pololetních prázdninách se začali žáci připravovat na recitační soutěž „Dětská scéna“. Nejlepší recitátoři se vydali porovnat své dovednosti do Melče. Velice dobře se umístila Marie Vavrečková a Leontýna Chodurová. Obě nás budou reprezentovat v dalším soutěžním kole ve Vítkově.

Autor: Lenka Rychlá Publikováno 28. 4. 2022 21:08

Leden v ZŠ Štáblovice

Měsíc leden jsme zahájili plaveckým výcvikem, kterého se účastní žáci 2. – 4. ročníku.

Autor: Mgr. Pavlína Bittnerová Publikováno 28. 4. 2022 20:46