• Základní škola Melč

  Základní škola Melč

  V hlavní budově školy se vzdělávají žáci 3. – 9. ročníku. Své znalosti a dovednosti rozvíjejí dle školního vzdělávacího programu Znát i poznat, umět i rozumět, jenž svým zaměřením na posílení výuky hlavních předmětů, cizích jazyků a informatiky plně reflektuje požadavky dnešní doby. Těchto dovedností žáci získávají prostřednictvím kooperativních metod výuky, projektového vyučování a nejmodernějšího počítačového vybavení. Číst dále
 • Mateřská škola Melč

  Mateřská škola Melč

  Historická budova od nepaměti sloužila tomu nejvznešenějšímu cíli – vzdělávání. Dnes je sídlem mateřské školy disponující dvěma třídami s celodenním provozem. Byť se budova nachází v centru obce, je obklopena nepřehlédnutelnou zahradou poskytující dětem zábavu stejně jako i poučení, především pak ve vztahu k přírodě a její ochraně. Skutečnost, že se v téže budově nacházejí rovněž učebny žáčků prvního a druhého ročníku základní školy, je vnímána jako veliká přednost. Číst dále
 • ZŠ a MŠ Štáblovice

  ZŠ a MŠ Štáblovice

  Odloučené pracoviště ve Štáblovicích nabízí tamním dětem předškolní a školní vzdělávání, a to pod jednou střechou v nově zrekonstruované a zároveň moderně vybavené budově. Paní učitelky stejně jako děti jsou ve velmi úzkém kontaktu, a tak přerod dítěte – předškoláka v žáka základní školy je plynulý a bezbolestný. Základní škola je malotřídního typu, nicméně díky profesionálnímu přístupu pedagogů nabízí kvalitní vzdělání. Školní družina pak poskytuje žákům odpočinkovou stejně jako bohatou mimoškolní činnost.  Číst dále
 • 1
 • 2
 • 3

Závěr roku v MŠ Melč

čvn 30 2017

Školní rok 2016-2017 vrcholil i u nás v mateřské škole nejen výčtem akcí, ale i spoustou zážitků a fotek, na než se můžete níže podívat.

Byly to: pěší výlet do Radkova přes údolí Maria Tallhof, maňáskové divadélko naší chůvy Hanky, návštěva Divadélka Letadélko, sportovní výlet U vodníka Slámy v Háji ve Slezsku, získaná vlajka za tým Ekotýmu a jeho titulu Ekoškola, předávání cen pro nejlepší sběrače za II. pololetí školního roku a vycházka k místní přehradě. A na závěr jen velké poděkování všem rodičům, učitelům, vychovatelům a správním zaměstnancům s přáním pokojné dovolené a hezké letní prázdniny. Za celou MŠ Melč uč. Hana Seidlerová.