• Základní škola Melč

  Základní škola Melč

  V hlavní budově školy se vzdělávají žáci 3. – 9. ročníku. Své znalosti a dovednosti rozvíjejí dle školního vzdělávacího programu Znát i poznat, umět i rozumět, jenž svým zaměřením na posílení výuky hlavních předmětů, cizích jazyků a informatiky plně reflektuje požadavky dnešní doby. Těchto dovedností žáci získávají prostřednictvím kooperativních metod výuky, projektového vyučování a nejmodernějšího počítačového vybavení. Číst dále
 • Mateřská škola Melč

  Mateřská škola Melč

  Historická budova od nepaměti sloužila tomu nejvznešenějšímu cíli – vzdělávání. Dnes je sídlem mateřské školy disponující dvěma třídami s celodenním provozem. Byť se budova nachází v centru obce, je obklopena nepřehlédnutelnou zahradou poskytující dětem zábavu stejně jako i poučení, především pak ve vztahu k přírodě a její ochraně. Skutečnost, že se v téže budově nacházejí rovněž učebny žáčků prvního a druhého ročníku základní školy, je vnímána jako veliká přednost. Číst dále
 • ZŠ a MŠ Štáblovice

  ZŠ a MŠ Štáblovice

  Odloučené pracoviště ve Štáblovicích nabízí tamním dětem předškolní a školní vzdělávání, a to pod jednou střechou v nově zrekonstruované a zároveň moderně vybavené budově. Paní učitelky stejně jako děti jsou ve velmi úzkém kontaktu, a tak přerod dítěte – předškoláka v žáka základní školy je plynulý a bezbolestný. Základní škola je malotřídního typu, nicméně díky profesionálnímu přístupu pedagogů nabízí kvalitní vzdělání. Školní družina pak poskytuje žákům odpočinkovou stejně jako bohatou mimoškolní činnost.  Číst dále
 • 1
 • 2
 • 3

Fotografie MŠ Melč

logo skola barva

Vážení rodiče, v úterý 5. 5. 2020 od 8.00 do 12.00 hodin a ve středu 6. 5. 2020 od 13.00 do 16.00 hodin budou v MŠ Melč připraveny k vyzvednutí fotografie Vašich dětí, které pořizovala 4. 3. 2020 firma Photodienst. Cena celé sady fotografií + doplňkový balíček je 470,- Kč. Je možno odkoupit pouze část fotografií dle Vašeho výběru (370,- Kč, 330,- Kč, 260,- Kč, 220,- Kč). Prosíme, připravte si drobné bankovky a mince k okamžitému zaplacení. Vstup do MŠ bude možný pouze jednotlivě a s rouškou. Fotografie, které nebudou vyzvednuty, posíláme zpět firmě ke skartaci. Lucie Zálešáková