Úvod > Základní školy a ŠD > Aktuality > Velikonoční spaní ve škole

Velikonoční spaní ve škole

Na jedné z třídnických hodin se žáci 3.A  domluvili, že by mohli opět společně, v rámci utužení kolektivu, spát ve škole. Také přemýšleli, kdy by tuto akci uskutečnili a vybrali středu 27. 3. před velikonočními prázdninami. Nejprve tvořili velikonoční dekorace. K této aktivitě se s chutí přidaly i maminky.  Po tvoření si  dali  malou svačinku, kterou maminky v podobě buchet, koláčků, rolád aj. dobrot nachystaly. Následně si zahráli různé hry na upevňování vztahů v kolektivu a další aktivity k posilování schopnosti objektivně hodnotit své jednání a přijímat důsledky svého chování. Po těchto aktivitách si dali večeři a připravili  pelíšky na spaní. Před spaním společně zhlédli pohádku „Nejkrásnější hádanka“ a spokojeně usnuli. Ráno po probuzení je již čekal teplý čajík s dobrotami od maminek.

Děkuji všem maminkám za výbornou spolupráci - za dodání koláčků, buchet, rolád a ostatních dobrot. Hezké Velikonoce.